מה לעשות בתאונת דרכים? עורך דין תעבורה יאיר סטולר

עורך הדין נאדר חילף: "עורך דין סטולר הרבה אנשים פונים אלינו למשרד שמעורבים בתאונות דרכים. מה אתה מייעץ להם לעשות?" עורך הדין יאיר סטולר: "כל עוד יש מכוניות על הכביש יהיו תאונות דרכים. אני מייעץ לכם ברגע שהייתם מעורבים בתאונת דרכים לנסות ליצור קשר עם עורך דין.

עורך הדין נאדר חילף: "עורך דין סטולר הרבה אנשים פונים אלינו למשרד שמעורבים בתאונות דרכים. מה אתה מייעץ להם לעשות?"

עורך הדין יאיר סטולר: "כל עוד יש מכוניות על הכביש יהיו תאונות דרכים. אני מייעץ לכם ברגע שהייתם מעורבים בתאונת דרכים לנסות ליצור קשר עם עורך דין. עורך דין בתחום שלנו ישר יישלח לכם בוחן מקצועי לשטח שינסה לתעד את כל הממצאים שיעזרו לנו לאחר מכן במשפט להוכיח את חפותכם. אם אתם לפני חקירה במשטרה, אני מציעה לכם להגיע למשרד שלנו כדי  שנכווין אותכם, נייעץ לכם כיצד לעבור את החקירה בצורה הטובה ביותר. אם הוגש נגדכם כתב אישום על תאונת דרכים כמובן שאנחנו נצלם את התיק בפרקליטות או בתביעות. נעבוד עם המומחים שלנו, נפרק את התיק, נמצא את הליקויים הראייתיים בתיק כדי להביא לכם את התוצאה הטובה ביותר".

חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל"ה -1975*

פרק א': פרשנות


1. בחוק זה –
 "תאונת דרכים" - מאורע שבו נגרם לאדם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרות תחבורה; יראו כתאונת דרכים גם מאורע שאירע עקב התפוצצות או התלקחות של הרכב, שנגרמו בשל רכיב של הרכב או בשל חומר אחר שהם חיוניים לכושר נסיעתו, אף אם אירעו על-ידי גורם שמחוץ לרכב, וכן מאורע שנגרם עקב פגיעה ברכב שחנה במקום שאסור לחנות בו או מאורע שנגרם עקב ניצול הכוח המיכני של הרכב, ובלבד שבעת השימוש כאמור לא שינה הרכב את ייעודו המקורי; ואולם לא יראו כתאונת דרכים מאורע שאירע כתוצאה ממעשה שנעשה במתכוון כדי לגרום נזק לגופו או לרכושו של אותו אדם, והנזק נגרם על ידי המעשה עצמו ולא על ידי השפעתו של המעשה על השימוש ברכב המנועי;

עבירות של נהיגה בפסילה

יש מספר עבירות של נהיגה בפסילה: נהיגה בפסילה של קצין משטרה, נהיגה בפסילה של בית משפט, נהיגה בפסילה של מכון רפואי ונהיגה בפסילה של משרד הרישוי.

לקוחות רבים פונים אלינו עם עבירות של נהיגה בפסילה. יש מספר עבירות של נהיגה בפסילה: נהיגה בפסילה של קצין משטרה, נהיגה בפסילה של בית משפט, נהיגה בפסילה של מכון רפואי ונהיגה בפסילה של משרד הרישוי. כל העבירות הללו הן עבירות החמורות ביותר שהמדינה דורשת בגינן מאסר בפועל ופסילות ארוכות של שנים.המשרד שלנו יידאג לשמור עליכם, לפרק את התיק לגורמים ולהגיע לעסקה הטובה ביותר ולשמור עליכם מחוץ לכותלי בית הסוהר. | להמשך קריאה >>

איך עוברים את המכון הרפואי לבטיחות בדרכים?

המכון הרפואי ממוקם בתל אביב וגם בחיפה, תפקידו של המכון הרפואי הוא לבדוק את הכשירות של הנהג ואת ההתאמה האישיותית שלו לנהיגה.

המכון הרפואי ממוקם בתל אביב וגם בחיפה, תפקידו של המכון הרפואי הוא לבדוק את הכשירות של הנהג ואת ההתאמה האישיותית שלו לנהיגה. המכון הרפואי עורך מבחנים רבים: מאות שאלות, שיחה עם פסיכולוג ופסיכיאטר, בדיקה אצל נרקולוג ובדיקות נוספות.כדי שבסופו של דבר המכון הרפואי יחליט שאתם כשירים לנהיגה.

מה אנחנו עושים כאן ומה תפקידנו? משרד עורכי דין סטולר ושות' עם הצוות הכי טוב בארץ ילווה אותכם במהלך כל התהליך. הצוות שלנו מורכב מפסיכולוגים שעבדו במכון הרפואי, פסיכיאטרים ומומחים שונים. הצוות הזה יחד איתנו ילווה אותכם וידאג להחזיר לכם את רשיון הנהיגה. | להמשך קריאה >>

עורך דין תעבורה נאדר חילף - מה עושים כדי לקבל זיכוי מאשמת המהירות?

כל המכשירים האלה שאוכפים איתם את המהירויות, איך אתה מפרק את התיק הזה? איך אתה מוציא את הלקוח שלנו הכי טוב שיכול להיות?

עורך הדין יאיר סטולר: "בתור שוטר מצטיין לשעבר ובן אדם שהפעיל את כל המכשירים האלה שאוכפים איתם את המהירויות, איך אתה מפרק את התיק הזה? איך אתה מוציא את הלקוח שלנו הכי טוב שיכול להיות?"

עורך הדין נאדר חילף: "דבר ראשון אנחנו מצלמים את חומר הראיות, עוברים עליו, בודקים את התקינות של המכשיר, בודקים את הראיות, בודקים את האם השוטר פעל לפי הנהלים וכך אנחנו נשיג את התוצאה הטובה ביותר". | להמשך קריאה >>

עורך דין תעבורה יאיר סטולר, נהיגה בשכרות

חברים יקרים, נהיגה בשכרות היא, נכון להיום, עבירה מאוד חמורה. לא ניתן לקבוע בדיוק את הכמות המשפיעה על כל נהג ונהג. יש הטוענים ששליש בירה היא כבר עבירה על החוק, יש כאלו שאומרים שחצי ליטר.

רבותיי, אני אומר לכם, אם שתיתם אל תנהגו.

חברים יקרים, נהיגה בשכרות היא, נכון להיום, עבירה מאוד חמורה. לא ניתן לקבוע בדיוק את הכמות המשפיעה על כל נהג ונהג. יש הטוענים ששליש בירה היא כבר עבירה על החוק, יש כאלו שאומרים שחצי ליטר.

רבותיי, אני אומר לכם, אם שתיתם אל תנהגו.

חס וחלילה נתפסתם, תפנו לעורך דין תעבורה, שיפרק את התיק, יצלם את כל החומר, יחפש ליקויים בתפקוד השוטרים בשטח וינסה להוציא אתכם בעונש קל. כי נכון להיום בנהיגה בשכרות החוק מחייב פסילה של מינימום כשנתיים, פסילה על תנאי, מאסר על תנאי וקנס. עורך דין טוב יתקן את סעיף העברה בנהיגה בהשפעת אלכוהול, ויוציא אתכם בפסילה של חודשים ולא של שנים.

סעו בזהירות!

עורך דין תעבורה יאיר סטולר - שיטת הניקוד

לקוחות יקרים, שיטת הניקוד על רגל אחד: אסור בשום פנים ואופן להגיע ל 36 נקודות, נתחיל בזה. ברגע שהגעתם ל 36 נקודות בתקופה של 4 שנים, אתם צפויים לפסילה של 3 חודשים ומבחן תיאוריה לאחר מכן.

לקוחות יקרים, שיטת הניקוד על רגל אחד: אסור בשום פנים ואופן להגיע ל 36 נקודות, נתחיל בזה. ברגע שהגעתם ל 36 נקודות בתקופה של 4 שנים, אתם צפויים לפסילה של 3 חודשים ומבחן תיאוריה לאחר מכן. לא יעזור לכם שום דבר, אלא אם כן מישהו מהמשפחה שלכם נכה בקרבה ראשונה ואז בשימועים ניתן להפחית מ 3 חודשים ל 2. לכן סעו בזהירות, כל דו"ח שאתם מקבלים אני ממליץ לכם לפנות לעורך דין תעבורה שיגיש בקשה להישפט ולהילחם על הנקודות שלכם בבית המשפט. סעו בזהירות.

להמשך קריאה >>

 

לשמור על קשר !

בקר אותנו

משרדנו בחיפה
שד' בן גוריון 21
בית הקשתות, קומה ג' , המושבה הגרמנית

טלפון: 03-3811601
פקס: 077-2088000
פקס נוסף: 04-8537666

משרדנו בתל אביב
רחוב שוקן 26
קומה 3, מול בית המשפט לתעבורה

טלפון: 03-3811601
פקס: 077-2088000
פקס נוסף: 03-5408784

משרדנו בחדרה
רחוב הלל יפה 11

טלפון: 03-3811601
פקס: 077-2088000

משרדנו באילת
יותם 1

טלפון: 03-3811601
פקס: 077-2088000

יצירת קשר

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • TikTok
יאיר איתן סטולר