טלפון נייד למקרה חרום: 052-284-6936, 052-281-6081

077-2055000
משרדנו בחיפה
שד' בן גוריון 21
משרדנו בתל אביב
רחוב שוקן 26
משרדנו בחדרה
רחוב הלל יפה 11
משרדנו ברמת-גן
בן גוריון 1 מגדלי בסר 2
משרדנו באילת
רחוב הבשמים 39

עו"ד תעבורה סטולר ושות'

משרד עו"ד תעבורה סטולר ושות' עוסק בתחומי התעבורה משנת 1984. לחברה משרד בערים: חיפה, חדרה, תל אביב, רמת -גן ואילת. צוות המשרד מונה שורה של עורכי דין תעבורה, כאשר כל אחד מהם הינו מומחה בתחומו.

אנו סבורים כי איכות הטיפול בלקוח היא ערך עליון. אנו מספקים את הטיפול המקצועי ביותר החל מהשלב הראשוני של הפניה אלינו ועד לסיום ההליכים המשפטיים של הלקוח.
אנו מודעים לכך שעבור הלקוח, התיק שלו הוא- הוא התיק החשוב ביותר. על כן, אנו מייחסים את מלוא החשיבות ומעניקים את מרב תשומת הלב לעניינו של כל לקוח, עד להשגת התוצאה הטובה ביותר האפשרית בעבורו.

עורך הדין יאיר סטולר

עורך הדין יאיר סטולר

בעלים.
עו"ד תעבורה יאיר סטולר נמנה על מומחי התעבורה הבולטים מזה 20 שנה. נסיונו ובקיאותו בתחום באים לידי ביטוי בשורה ארוכה של זיכויים וביכולתו להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח בהתחשב בנסיבות המקרה. במהלך שנות פועלו צבר עו"ד יאיר סטולר את האמצעים היעילים ביותר שבכוחם לספק לנאשם את ההגנה הטובה ביותר.

עורך הדין איתן סטולר

עורך הדין איתן סטולר

בעלים.
עו"ד תעבורה איתן סטולר עוסק בתחום התעבורה מזה 15 שנה ולזכותו נזקפים הישגים מרשימים, בין היתר בתיקים  המפורסמים והמתוקשרים ביותר. מחוייבותו ללקוח וחתירתו העיקשת למיצוי מלוא האפשרויות העומדות בפני הנאשם הן שמנחות אותו לאורך כל הליך הייצוג. בכך מוקנה ללקוח יתרון ברור בניהול ענייניו המשפטיים.

רויטל אברג׳ל משנה למנכ״ל

רויטל אברג׳ל משנה למנכ״ל

בתוקף תפקידה מנהלת את משרדי החברה, כולל ניהול כספים, ספקים לקוחות ועובדים.

עורכת הדין אסנת חותה סטולר

עורכת הדין אסנת חותה סטולר

עורכת דין אסנת חותה סטולר עורכת דין ונטוריון אסנת חותה סיימה בהצטיינות את לימודיה בבר אילן. עוסקת בתחום התעבורה מזה 20 שנה,בעלת הישגים מרשימים ביותר בניהול תיקים מתוקשרים וכבדי משקל .

עורך הדין אילן גרטנר

עורך הדין אילן גרטנר

עורך הדין אילן גרטנר, מבכירי העורכי דין בארץ, עוסק מזה 25 שנים בתחום הפלילי בנושאי תעבורה. בעל נסיון רב ביצוג נהגים בפני המכון הרפואי. משנת 1996 משמש גם כסנגור צבאי. בעברו היה קצין משטרה בכיר (נצ"מ בדימ').

עורך דין נאדר חילף

עורך דין נאדר חילף

עורך דין נאדר חילף הינו שוטר מצטיין לשעבר במשטרת התנועה הארצית בוגר קורס מפעילי ינשוף מוסמך מפעיל דבורה מוסמך ומפעיל ממל"ז  .

כמו כן הינו מרצה מבוקש בהפעלת מכשיר הינשוף לבדיקת שכרות, בנושאי דיני תעבורה ואכיפת עברות תנועה.

 

עורך הדין ולדי טטלבוים

עורך הדין ולדי טטלבוים

עורך הדין ולדי טטלבוים מזה שנים התמחה בסניגוריה הציבורית תחת מנהל תחום התעבורה הצפוני. עו״ד מבריק שלזכותו תוצאות וזיכויים.

עורך הדין אליעד גרופר

עורך הדין אליעד גרופר

אליעד גרופר עובד במשרד סטולר ושות' מזה שנים בתוקף תפקידו אחראי על תחום משרד הרישוי ועבודה מנהלית מול משרד התחבורה, לזכותו של אליעד הצלחות רבות בביטול נקודות הרשומות לחובת הנהג במשרד הרישוי, ביטול פסילות מנהליות מטעם משרד הרישוי עקב צבירת נקודות וכן עבודה ענפה מול המחלקה המשפטית של משרד הרישוי ומשרד התחבורה.

עורך הדין רן מילמן

עורך הדין רן מילמן

עו״ד רן מילמן עוסק בדיני התעבורה ורזי התחום הפלילי.
שירת במשטרת ישראל, ביחידת משטרת התנועה הארצית אילת במשך 7 שנים.
במסגרת שירותו הוסמך להפעיל מכשורי אכיפה מסוגים שונים כגון ינשוף, ממל״ז, דבורה ועוד מכשירי אכיפה.
במסגרת שירותו במשטרה, בין היתר, פיענח תיקי תאונות דרכים קטלניות, פגע וברח ועוד׳.
רן עשה את התמחותו במשפטים בבית משפט השלום בפתח תקווה, במחוז מרכז אצל כבוד השופט ארז מלמד.

עורכת הדין שלי לוי

עורכת הדין שלי לוי

בוגרת הפקולטה למשפטים בהצטיינות, מתמחה בתחום התעבורה מזה מספר שנים, לזכותה נזקפים זיכויים רבים בתחום התעבורה.

עורך הדין רוני לוי

עורך הדין רוני לוי

עורך הדין רוני לוי סיים את לימודיו באוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 1980. לאחר מכן פנה לשירות משטרתי שנמשך 25 שנים. הוא שימש כתובע במרחב גליל ובהמשך היה לממלא מקום ראש לשכת התביעות במרחב. בין יתר תפקידיו, שימש כעוזר מדריך ראשי בבית הספר לשוטרים. בטרם פרש לגמלאות בשנת 2007, היה עוה"ד לוי ראש לשכת תביעות תעבורה במרחב חוף. במסגרת התפקיד ניהל את לשכות חיפה וחדרה. עם פרישתו, הצטרף למשרד עו"ד תעבורה סטולר ושות'.

עורכת הדין סימונה בן אמו

עורכת הדין סימונה בן אמו

עורכת הדין סימונה בן אמו מתמחה בתחום התעבורה כ 15 שנה.

סיימה בהצטיינות את לימודי המשפטים שלה. סימונה מצטיינת ביחסי אנוש, בשרות ובמקצועיות, כולל ליווי הלקוח עד התוצאה הסופית. לזכותה נזקפים זיכויים רבים.

עורך הדין אלכס וינוגרד

עורך הדין אלכס וינוגרד

עו"ד אלכס וינוגרד מתמחה בתחום התעבורה מזה 10 שנים.

סיים את לימודיו המשפטיים בהצטיינות כשלזכותו זיכויים רבים ומתוקשרים בתחום התעבורה.

עורך הדין עמיחי נחמן

עורך הדין עמיחי נחמן

במשך 30 שנה שירת במשטרת ישראל במגוון תפקידי תנועה וכן כבוחן וחוקר מומחה לתאונות דרכים. עמיחי הצטיין בפיענוח תאונות דרכים מהקשות שהיו במדינת ישראל ושותף להישגים וזיכויים בחברת סטולר ושות'.

עורך הדין אמיר חאג'

עורך הדין אמיר חאג'

עורך הדין אמיר חאג' התמחה בתחום דיני התעבורה אצל כב' השופט יעקב בכר, הדן בתיקי תעבורה בבית המשפט בעכו. בזמן התמחותו עסק עוה"ד חאג' בכתיבת חוות דעת משפטיות בנושאי התעבורה השונים. לאחרונה הוא הצטרף למשרד עורכי דין סטולר ושות' ומנהל את שלוחת עכו וסביבתה. אמיר נחשב לאחד מעורכי הדין הבולטים במגזר הערבי ולזכותו הישגים רבים.