מה לעשות בתאונת דרכים?

עורך הדין נאדר חילף: "עורך דין סטולר הרבה אנשים פונים אלינו למשרד שמעורבים בתאונות דרכים. מה אתה מייעץ להם לעשות?" עורך הדין יאיר סטולר: "כל עוד יש מכוניות על הכביש יהיו תאונות דרכים. אני מייעץ לכם ברגע שהייתם מעורבים בתאונת דרכים לנסות ליצור קשר עם עורך דין.

עורך הדין נאדר חילף: "עורך דין סטולר הרבה אנשים פונים אלינו למשרד שמעורבים בתאונות דרכים. מה אתה מייעץ להם לעשות?"

עורך הדין יאיר סטולר: "כל עוד יש מכוניות על הכביש יהיו תאונות דרכים. אני מייעץ לכם ברגע שהייתם מעורבים בתאונת דרכים לנסות ליצור קשר עם עורך דין.

עורך דין בתחום שלנו ישר יישלח לכם בוחן מקצועי לשטח שינסה לתעד את כל הממצאים שיעזרו לנו לאחר מכן במשפט להוכיח את חפותכם. אם אתם לפני חקירה במשטרה, אני מציעה לכם להגיע למשרד שלנו כדי שנכווין אותכם, נייעץ לכם כיצד לעבור את החקירה בצורה הטובה ביותר.

אם הוגש נגדכם כתב אישום על תאונת דרכים כמובן שאנחנו נצלם את התיק בפרקליטות או בתביעות. נעבוד עם המומחים שלנו, נפרק את התיק, נמצא את הליקויים הראייתיים בתיק כדי להביא לכם את התוצאה הטובה ביותר".

חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל"ה -1975*

פרק א': פרשנות

1. בחוק זה –
"תאונת דרכים" – מאורע שבו נגרם לאדם נזק גוף עקב שימוש ברכב מנועי למטרות תחבורה; יראו כתאונת דרכים גם מאורע שאירע עקב התפוצצות או התלקחות של הרכב, שנגרמו בשל רכיב של הרכב או בשל חומר אחר שהם חיוניים לכושר נסיעתו, אף אם אירעו על-ידי גורם שמחוץ לרכב, וכן מאורע שנגרם עקב פגיעה ברכב שחנה במקום שאסור לחנות בו או מאורע שנגרם עקב ניצול הכוח המיכני של הרכב, ובלבד שבעת השימוש כאמור לא שינה הרכב את ייעודו המקורי; ואולם לא יראו כתאונת דרכים מאורע שאירע כתוצאה ממעשה שנעשה במתכוון כדי לגרום נזק לגופו או לרכושו של אותו אדם, והנזק נגרם על ידי המעשה עצמו ולא על ידי השפעתו של המעשה על השימוש ברכב המנועי;

נגישות

לא תאמינו מה עשה רותם כהן בבית המשפט

נגן וידאו